Говорить Украина 23.01.2017 смотреть онлайн. Счет за стертое прошлое

1
113

Ток-шоу Говорить Украина – это остросоциальный проект, выросший из стандартного ТВ-шоу. Его ведущий и зрители в студии сумели сделать по-настоящему важным для украинца. Когда будем смотреть говорить украина последний выпуск онлайн 2017 многое становится ясно о жизни в Украине. Это нищета и забвение, отсутствие помощи и маленькие зарплаты. В тоже время неравнодушные жители приходят на помощь.

Говорит Украина последний выпуск 2017 несут больше позитивной информации, истории отбираются более тщательно, избегая “треша”. Есть сюжеты, когда любое сердце не выдержит, если полностью проникнуться обсуждаемой проблемой в эфире.

Смотреть Говорить Украина 2016 все выпуски – ссылка. Это ссылка на говорит украина 2016 все выпуски ютуб плеере, так что смотреть можно все в высоком качестве и в любое удобное время.

В студию приглашаются эксперты следующих профессий и отраслей:

  • доктора,
  • юристы,
  • узкоспециализированные эксперты,
  • психологи.

Каждый герой на передаче Говорит Украина последние выпуски 2017 года это реальный человек – это не выдуманная история. Жизнь приносит такие сюжеты, что самостоятельно их просто не придумать.

Передача выходит по будням, на канале Украина в 19:00.

Говорить Украина последний выпуск 23 января 2017. Счет за стертое прошлое

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Добрий день. Подивившись ефір про Тетяну я просто не змогла не залишити свій коментарій. Я дуже розумію і співчуваю сімї Тетяни постравшої в ДТП. Я дякую Вам, що Ви змогли на всю країну показати таких безсовістних та безсердечних людей в результаті яких Тетяна стала інвалідом та і вся сім”я отримала психологічну, моральну і матеріальну травму. Я невпевнена, що достатьньо 60 тис. грн. на рік для лікування та чи можливо вернути втрачене здоров”я Тетяні. 28.07.2015 року в моїй сім”ї трапилось подібне лихо. Донька Юля, якій 23 роки, їхавши в машині з своїми кумами потрапила в ДТП із-за того, що водій захотів просто поїхати в 12 ночі заднім ходом та переплутав педалі тормозу зі швидкістю. В результаті чого моя донька отримала тяжкі ЧМТ ( ушиб головного мозга тежелой степени, перелом свода, основания черепа) на даний час інвалід 3 группи. Не можливо описати всієї болі, яку перенесли ми сім”єю, коли знаючи, що виростили здорову доньку, вивчивши її, отримавши вищу освіту і … коли нейрохіруги тобі кажуть, що такий стан може бути 10,,20,днів,,, місяць,,, і залишиться ,,, коли ти неможеш нічого змінити а просто молиш Бога та просиш врачів допомогти… Дякувати Богу ми вийшли чудом з стану післятравмового псіхомоторного збудження, але залишилося куча неповоротніх діагнозів. Коли розглядалася судова справа за позовом прокуратури тоді водій- звинувачуємий та його бабуся обіцяли допомогу, просили простити .. Пройшов суд, ми простили, в позові заявили тільки суму, що склалася за 2 місяці -51 тис. На даний час ми отримали 7 тис. та чуємо, що ми вимагаємо “зря ” гроші. Навіщо мені гроші коли немає радості в житті, я хочу повернути час та радіти майбутньому своїх дітей. Я дуже вдячна лікарям та всім небайдужим,що допомогали нам, але не можу пересилити себе, щоб простити за цей безвідповідальний вчинок водія.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь